ام وی ام ۱۱۰ مجددا در سبد فروش محصولات مدیران خودرو قرار خواهد گرفت و اینبار این خودرو کوچک با ترکیب رنگ دوگانه و اسپرت عرضه خواهد شد تا همچنان به عنوان یک خودرو کم مصرف شهری برای مصارف روزانه پیش روی خریداران این سگمنت باشد

به گزارش واحد فروش برند MVM جذابترین نکته این محصول مدیران خودرو کاربرد ویژه آن در شهرهای بزرگ و پرترافیک است. خودرویی با ابعاد جمع‌ و‌ جور که قابلیت تردد و پارک در کمترین فضاهای موجود و همچنین مصرف پایین از مهم ترین شاخصه های آن به شمار می روند.شاید ام‌ وی ‌ام ۱۱۰ اس اسپرت لاکچری از معدود خودروهایی باشد که با استفاده از تکنیک طراحی Happy Face بنوعی با طراحی های خشن و زمخت برندهای مختلف در سالهای اخیر مقابله کرده است. خودروی شهری کوچک و ایده ال، کاملا مناسب برای کلان شهرها، که دارای طراحی مدرن و پویا و جذاب با خطوط نرم و ملایم است.
اکبری مدیر فروش برند ام وی ام درباره فروش دوباره این محصول گفت:با ایجاد ظرفیت های جدید در خط تولید شرکت مدیران خودرو استاندارد های لازم برای این خودرو اعمال شده و در حال حاضر مجوزهای جدید از سوی ارگان های ناظر تایید شده است، لذا سعی داریم با ایجاد تنوع رنگ برای این خودرو پرطرفدار جذابیت بیشتری ایجاد کنیم.ام وی ام ۱۱۰ اس اسپرت لاکچری از همان موتور ۹۹۸ سی سی با ۶۸ اسب بخار قدرت و ۹۳ نیوتن متر گشتاور بهره می برد. نیروی تولیدی توسط این موتور از طریق یک گیربکس ۵ دنده دستی به چرخ های جلو ارسال می شود.

ام وی ام ۱۱۰ مجددا در سبد فروش محصولات مدیران خودرو قرار خواهد گرفت و اینبار این خودرو کوچک با ترکیب رنگ دوگانه و اسپرت عرضه خواهد شد تا همچنان به عنوان یک خودرو کم مصرف شهری برای مصارف روزانه پیش روی خریداران این سگمنت باشد.

این خودرو به خاطر دارا بودن استاندارد آلایندگی یورو ۴ با بالاترین سطح استانداردهای موجود سازگار بوده و می تواند نقشی مثبت در حفظ محیط زیست داشته باشد. ناگفته نماند ام وی ام ۱۱۰ از کم مصرف ترین و اقتصادی ترین خودروهاى موجود در کشور است.
پیش فروش این خودرو با زمان تحویل فروردین و اردیبهشت طی روزهای آتی در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *