هواوی اخیراً تأیید کرده در ۷ فروردین ماه در رویداد ویژه در پاریس از موبایل های پرچمدار پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو رونمایی خواهد کرد
بر این اساس پی ۲۰ در اروپا قیمتی ۶۷۹ یورویی خواهد داشت، در حالی که نسخه پرو با قیمتی ۸۹۹ یورویی عرضه می شود. برای پی ۲۰ لایت نیز قیمتی ۳۶۹ یورویی در نظر گرفته شده. در حالی که نسخه پرو نسبت به رقبا چندان افزایش قیمت نداشته، ولی در حال نزدیک شدن به قیمت ۱۰۰۰ یورویی است. انتظار می رود موبایل های پرچمدار پس از آن، میت ۱۱ (یا شاید با نام میت ۲۰) بیش از این به ۱۰۰۰ یورو نزدیک شود.

تصاویری منتسب به پی ۲۰ (سمت چپ) در کنار پی ۲۰ پرو که پیشتر منتشر شده بود.

هواوی اخیراً تأیید کرده در ۷ فروردین ماه در رویداد ویژه در پاریس از موبایل های پرچمدار پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو رونمایی خواهد کرد. همچنین انتظار می رود در کنار این مدل ها، پی ۲۰ لایت نیز معرفی شود؛ موبایلی که پیش از این اطلاعات و تصاویر بسیاری از آن منتشر شده بود. حالا تنها چند هفته مانده به معرفی، قیمت احتمالی این موبایل ها منتشر شده است.

انتظار می رود پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو نیز مشابه با سری میت ۱۰ (بررسی دیجیاتو) و میت ۱۰ پرو (بررسی دیجیاتو) از چیپست کایرین ۹۷۰ ساخت خود هواوی بهره ببرند. البته احتمالاً پی ۲۰ لایت با چیپست میان رده و ضعیف تر کایرین ۶۵۹ همراه خواهد شد که پیش از این در میت ۱۰ لایت (بررسی دیجیاتو) به کار رفته بود.

سیستم عامل در نظر گرفته شده برای سه موبایل یاد شده قرار است اندروید ۸٫۰ به همراه نسخه ۸٫۰ رابط کاربری EMUI هواوی باشد.

بر اساس گزارشاتی که پیشتر از مشخصات این تلفن های هوشمند منتشر شده، به نظر می رسد در بین سه مدل جدید، تنها پی ۲۰ پرو از دوربین اصلی سه گانه بهره خواهد برد و دو نسخه دیگر دارای دوربین اصلی دوگانه خواهند بود. همچنین شنیده شده که پی ۲۰ لایت با دوربین اصلی دوگانه با رزولوشن های ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی به همراه دوربین جلویی با رزولوشن ۱۶ مگاپیکسلی ارائه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *