امروز می‌خواهم یک سایت را به شما معرفی کنم که امکان جالبی را در اختیار شما می‌گذارد.

شاید شده باشد بخواهید فقط یک صفحه را در اینترنت منتشر کنید. بدون اینکه اسمی از شما بماند. توجه کنید در این حالت شما نمی‌خواهید یک سایت یا وبلاگ منتشر کنید. بلکه فقط یک صفحه را می‌خواهید با اطلاعات آن منتشر کرده باشید.

این سایت که در ادامه آدرسش را می‌گذارم؛ به شما این امکان را می‌دهد که یک فایل نوت‌پد را آپلود کنید. تا تمام مطالب آن بصورت یک صفحه منتشر شود. شما می‌توانید بجای آپلود یک فایل، در ادیتور خود این صفحه تا 60000 کاراکتر، مطلب خودتان را بنویسید.

شما حتی می‌توانید انتخاب کنید که این صفحه شما، قابل سرچ باشد یا نباشد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که این صفحه بعد از مدت زمانی، نابود شود. یا نشود.

فرض کنید می‌خواهید به دوست‌تان یک سری اطلاعات را برسانید. اما می‌خواهید کسی دیگر این مطالب را نخواند. به ایمیل‌تان هم بنا به دلایلی دسترسی ندارید یا نمی‌خواهید داشته باشید. پس به دوست‌تان می‌گویید مثلا سر ساعت 21 به فلان آدرس برود. و تنظیم کرده باشید که سر ساعت 21:01 این صفحه از اینترنت پاک شود. بنابراین فقط این دوست شماست که عملا توان خواندن آن صفحه را خواهد داشت.

بعد از نوشتن مطلب‌تان در این سایت، سایت به شما دو آدرس متفاوت (با دامین متفاوت) خواهد داد. که از هر کدام خواستید می‌توانید استفاده کنید.

سایت

صفحه آزمایشی منتشر شده به دست ما

نوشته شده در تاریخ 22 اسفند 91    | توسط: پویا کام    | طبقه بندی: اطلاعات مفید،     | دیدگاه ()