امروز می‌خواهم یک برنامه جالب را معرفی کنم. برنامه‌ای که احتمالا از کار با آن، شگفت‌زده خواهید شد. 

بگذارید این طور توضیح دهم. فرض کنید شما دو کامپیوتر دارید. یک دسکتاپ در خانه و یک لپ‌تاپ هم که همیشه همراه‌تان است. آیا دوست دارید کامپیوتر خانه‌تان را روشن بگذارید، و بعد از لپ‌تاپ‌تان بتوانید آن را کنترل کنید؟

teamViewer

شما با نصب این برنامه بر روی کامپیوتر‌هایتان، کد ویژه هر کامپیوتر را دریافت خواهید کرد. سپس با فراخوان کردن هر کد از کامپیوتر دیگر، می‌توانید دو کامپیوتر را به هم وصل کنید. تا جایی که یکی را با دیگری کنترل کنید! یعنی کاملا موس کامپیوتر دیگر را حرکت دهید و فرامین خود را به آن کامپیوتر ارسال کنید.

کارهای دیگری هم با این نرم‌افزار می‌توانید انجام دهید. مانند انتقال فایل بین دو کامپیوتر. یا وصل شدن دو کامپیوتر از طریق وب‌کم آنها و کنفرانس ویدئویی برقرار کردن.

تیم ویوور

شما حتی می‌توانید امکان شبکه داخلی را هم فعال کنید. یعنی دو کامپیوتر که در دو نقطه مختلف یک ساختمان هستند و از طریق فرضا وای‌فای به یک روتر وصل هستند، با سرعت بالا به همدیگر متصل شوند.

کار با بخش‌های مختلف این برنامه، امکانات مختلف آن را به شما نشان می‌دهد. اما همین ابتدای کار بگوییم در هنگام نصب، گزینه «استفاده شخصی» را فعال کنید تا دم‌به‌دم سریال برنامه را از شما تقاضا نکند و شما از نسخه رایگان آن به راحتی و مداوما استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برای وصل دو کامپیوتر به هم، هر دو باید به اینترنت وصل باشند.

برنامه را از اینجا می‌توانید دانلود کنید:

فرمت فایل: RAR
حجم فایل: 6.2 مگابایت
رمز فشردگی: pooyacom.com

DownLoad

لینک کمکی:

نوشته شده در تاریخ 10 مرداد 92    | توسط: پویا کام    | طبقه بندی: برنامه مفید،     | سوال؟ ()