قبلا فیدلی را به شما معرفی کرده بودم. اگر فیدلی را هنوز نمی‌شناسید؛ اینجا را بخوانید.
اینک از اپ آندرویدی فیدلی استفاده کنید. و در همه جا آخرین خبرها را بخوانید. 


چند نکته:
فیدها تبادل دیتای خیلی کمی دارند. مخصوصا که در اپ استفاده شوند. بنابراین اگر از سیمکارت هم برای وصل به اینترنت استفاده می‌کنید، نگران بهای بالای اینترنت نباشید. مخصوصا که در بخش تنظیمات اپ، نمایش تصاویر را هم مسدود کرده باشید. پس در هر کجای شهر می‌توانید به اخرین خبرها دسترسی داشته باشید.
دوم اینکه همان حساب فیدلی که شما روی ویندوز استفاده کرده‌اید، وقتی در اپ به آن لاگین کنید، همه سایت‌هایی که به فیدلی متصل کرده‌ بودید، اینجا هم خواهید داشت. و هر چه اینجا اضافه کنید، در حسابتان در فیدلی ویندوزی هم قابل مشاهده خواهد بود. 
سوم اینکه سایت‌های خبری که در ایران مسدود است، به وسیله فید قابل خواندن است. پس شما همه سایت‌ها را می‌توانید پیگیری کنید. توصیه من به شما این است که خبرها را از منابع مختلف پیگیری کنید. یعنی اگر از یک سایت خبری خارج کشور که در ایران مسدود است، چیزی را می‌خوانید؛ سایت‌های رسمی داخل ایران را هم بخوانید. تا ذهن‌تان تک‌بعدی نشود. و تحت جهت‌گیری‌های سایت‌ها قرار نگیرید. در یک دنیای آزاد اطلاعات، سعی کنید خودتان تشخیص دهید که کدام خبر راست است و کدام ساختگی؛ کدام مهم است و کدام بی‌اهمیت. 

اپ را اینجا می‌توانید دانلود کنید:


حجم فایل: 7.3 مگابایت
فرمت فایل: APK

نوشته شده در تاریخ 29 مرداد 93    | توسط: پویا کام    | طبقه بندی: برنامه‌ موبایل،     | فایده‌ای داشت؟ ()